Wednesday, May 29, 2024
Follow us on:
English (UK)Shqip (AL)
 
Rezervo Online dhoma

You are here: Home Kontakt

Our suit room

DSC00715

Our twin room

DSC00631

Our double room

DSC00626

Kontakt

Pozicioni i vendodhjes ne qender te qytetit e ben kte hotel nja nga me te preferuarit e zones.  Muzeu i qytetit ndodhet vetem 20 meter perpara hoteli, universiteti dhe shkolla e mesme  jan vetem prane hotelit. Si dhe vlen per te permendur lixhat shum te njohura te peshkopise qe ndodhen 1.5 km nga hotel Piazza. Marketet dhe dyqanet ndodhen vetem disa metra larg.

Nje vizite ne hotelin tone do te mbetet e paharueshme per ju.

Address: 1000 - Diber - Peshkopi - Albania - Hotel PIAZZA 
Tel: +355 218 24 616 | Mobile: +35569 6741378 | Email: info@hotelpiazza.al

Gallery

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Contact us

  • Add: Address: 1000 - Diber - Peshkopi - Albania - Hotel PIAZZA
  • Tel: +355 218 24 616
  • Mobile: +35569 6741378

Gallery Photo

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Address: 1000 - Diber - Peshkopi - Albania - Hotel PIAZZA 
Tel: +355 218 24 616 | Mobile: +35569 6741378 | Email: info@hotelpiazza.al