Monday, July 22, 2024
English (UK)Shqip (AL)
 
Rezervo Online dhoma

Our suit room

DSC00715

Our twin room

DSC00631

Our double room

DSC00626

Dhome Dopio dhe 2 krevatë

Dhome Dopio dhe 2 krevatë
45 euro

Ne keto cmime perfshihet dhe mengjesi

Opsionet qe ofrojne dhomat

 • televisor plasma       
 • dysheke cilesor italiane   
 • minibar ne dhome   
 • kondicioner tualet   
 • bide  
 • shapka  
 • tharese flokesh 
 • ngrohje qendrore,
 • radiatore   
 • telefon ne dhome   
 • sherbim 24 ore,

Hotel Piaca - Peshkopi Hotel Piaca - Peshkopi

Hotel Piaca - Peshkopi Hotel Piaca - Peshkopi

Hotel Piaca - Peshkopi Hotel Piaca - Peshkopi

Hotel Piaca - Peshkopi Hotel Piaca - Peshkopi

Hotel Piaca - Peshkopi Hotel Piaca - Peshkopi

Hotel Piaca - Peshkopi Hotel Piaca - Peshkopi

Contact us

 • Add: Address: 1000 - Diber - Peshkopi - Albania - Hotel PIAZZA
 • Tel: +355 218 24 616
 • Mobile: +35569 6741378

Gallery Photo

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Address: 1000 - Diber - Peshkopi - Albania - Hotel PIAZZA 
Tel: +355 218 24 616 | Mobile: +35569 6741378 | Email: info@hotelpiazza.al